Відкрита лекція Ірини Навроцької "Програмні продукти для обліку: сучасні рішення та конфігурації"

За сприянням кафедри обліку та оподаткування для студентів 4 курсу ФОАІС відбулися відкриті лекції фахівця-практика Навроцької Ірини – менеджера з розвитку компанії "МАСТЕР:СТРІМ".

Темою для обговорення на зустрічах 29 та 30 листопада 2018 року  стали  програмні продукти для обліку та контролю MASTER, їх конфігурації та сучасні рішення в Україні.

Присутні ознайомилися з лінійкою програмних продуктів MASTER від української компанії "IT-Enterprise", історією, практикою та перспективами її розвитку.

Зацікавленість слухачів викликала можливість подальшого навчання та професійного розвитку на програмі-платформі MASTER.

остання редакція 29.05.2019