Ректору А. А. Мазаракі вручено орден князя Ярослава Мудрого

Згідно з Указом Президента України "Про відзначення державними нагородами України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року" ректора Київського національного торговельно-економічного університету Анатолія Антоновича Мазаракі нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Вручення ордену відбулося за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич 27 грудня 2018 року.

Вітаємо Анатолія Антоновича з високою нагородою!

Відзнаку Президента України "Орден князя Ярослава Мудрого" засновано  для  нагородження громадян за видатні особисті заслуги перед Українською державою в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров'я, за благодійну, гуманістичну та громадську діяльність.

Гасло ордена князя Ярослава Мудрого - "Мудрість, честь, слава".

остання редакція 29.12.2018
Vega