Стартували захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів англомовних програм на кафедрі туризму та рекреації

На кафедрі туризму та рекреації 3 грудня 2018 року стартували захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів англомовних програм за спеціалізаціями «Міжнародний туристичний бізнес» і «Туристичний менеджмент».

Здобувачі представили цікаві кваліфікаційні дослідження, що охоплюють актуальні для туристичних регіонів і підприємств питання. Екзаменаційні комісії, які очолили випускники КНТЕУ минулих років –  керівник першого у світі туристичного хабу Ірина Дворська та директор офіційного представництва авіакомпанії «AIRFRANCE» в Україні Наталія Незнакова –  високо оцінили представлені стартапи.

Вітаємо наших випускників із високими результатами і бажаємо їм натхнення та кар’єрного зростання в професійному житті!

остання редакція 29.05.2019