Студентка ФРГТБ КНТЕУ отримала іменну стипендію від національного туристичного оператора

У Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара 3 грудня 2018 року відбувся фінал Всеукраїнського студентського стипендіального конкурсу «Майбутнє туристичної галузі України», організатором якого традиційно виступає національний туристичний оператор «Travel Professional Group».

За результатами конкурсу диплом ІІ ступеня та іменну стипендію від національного туристичного оператора «Travel Professional Group» отримала студентка 3 курсу факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу спеціальності «Туризм» Лисяна Валерія Олександрівна з науковою роботою на тему «Формування та просування емоційних турів на засадах концепції економіки вражень» (науковий керівник – Кравцов Сергій Станіславович, к. держ. упр., доцент кафедри туризму та рекреації).

Фіналістами конкурсу стали 16 студентів із різних міст України: Харкова, Полтави, Житомира, Переяслав-Хмельницького, Чернівців, Рівного і Києва. Оцінювало конкурсні роботи на етапі їх фінального захисту авторитетне журі, яке очолював проректор з наукової роботи Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Оковитий Сергій Іванович. Заступником голови журі виступила член ради директорів національного туристичного оператора «Travel Professional Group» Бойко Олена Валеріївна.

Вітаємо переможця та його наукового керівника зі значним досягненням і бажаємо подальших творчих успіхів!

остання редакція 05.12.2018
Vega