Виїзне засідання екзаменаційної комісії кафедри банківської справи

У стінах партнера КНТЕУ – Незалежної асоціації банків України (НАБУ) кафедрою банківської справи 3 грудня 2018 року було проведено виїзне засідання екзаменаційної комісії щодо захисту випускних кваліфікаційних робіт студентів освітньої програми "Банківська справа".

На захисті були присутні представники НАБУ та провідних банків України:

• Коробкова Олена Анатоліївна, виконавчий директор НАБУ;
  • Вахницька Ірина Миколаївна, координатор Комітету НАБУ з питань регуляторної політики та комплаєнс;
  • Косточкіна Олена Анатоліївна, координатор Комітету НАБУ з питань оподаткування та обліку;
  • Лисенко Вячеслав Юрійович, координатор Комітету НАБУ з питань правового забезпечення діяльності банків та захисту прав кредиторів;
  • Ратушнюк Євген Васильович, ОТП Банк;
  • Галаган Ладислава, Райффайзен Банк Аваль;
  • Значко Наталія, Райффайзен Банк Аваль;
  • Міхай-Сєдова Юлія, Райффайзен Банк Аваль.

Представники банківської спільноти відзначили високий практичний та теоретичний рівень випускних кваліфікаційних робіт усіх студентів, які захищались на базі НАБУ. Особливо було відзначено роботи: Йорш Ольги Анатоліївни на тему "Система управління залученими коштами в банку та її удосконалення", Левчук Яни Станіславівни на тему "Транспарентність діяльності банків та шляхи підвищення її рівня" та Тарасенко Інни Вікторівни на тему "Антикризове управління банком".

Кафедра банківської справи висловлює вдячність Незалежній асоціації банків України за високий рівень організації захисту випускних кваліфікаційних робіт та сподівається на співпрацю надалі.

остання редакція 07.12.2018