Виїзний захист ВКР спеціалізації "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"

Кафедра міжнародних економічних відносин продовжує славну традицію КНТЕУ щодо проведення відкритих захистів випускних кваліфікаційних робіт із залученням потенційних роботодавців.

4 грудня 2018 року відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт спеціалізації "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", на яких були присутні представники групи компаній Fozzy Group.

Голова комісій Дубровіна Олена Олександрівна (заступник начальника управління економічної стратегії департаменту економічної стратегії та макроекономічного прогнозування, начальник відділу з питань економічної безпеки, детінізації економіки та статистики Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, кандидат економічних наук) відзначила високий рівень випускних робіт.

Усі випускники спеціалізації "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" захистилися успішно.

За результатами захисту представники групи компаній Fozzy Group відзначили роботи найкращих, провели співбесіду та запропонували реалізовувати на практиці знання та вміння, здобуті в університеті.

Особливо відзначено актуальність представлених робіт у контексті розвитку зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних компаній та реалізації стратегії геопросторової та секторальної диверсифікації міжнародних торговельних потоків.

Сьогоднішнє свято стало подвійним, адже об’єднало захист випускних кваліфікаційних робіт та пропозиції працевлаштування в одній з найкращих торговельних мереж України!

Дякуємо групі компаній Fozzy Group!

Пишаємось випускниками та зичимо успіхів!

остання редакція 10.12.2018