Захист ВКР магістрів кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права

Протягом 3-6 грудня 2018 року на факультеті міжнародної торгівлі та права триває захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів денної та заочної форми навчання кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права за спеціальністю "Цивільне право і процес" та "Комерційне право".

Більшість здобувачів вже успішно захистили свої роботи щодо актуальних проблем цивільного права, цивільного процесу та комерційного права.

Склад членів екзаменаційної комісій № 69: голова – Галянтич М. К., заступник директора з наукової роботи НДІ приватного права і підприємництва ім.. Ф. Г. Бурчака НАПрН України, д.ю.н., професор; члени комісії: Примак В. Д. – професор кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права, д.ю.н.; Бризгалов В. І. – доцент кафедри загально правових дисциплін, к.ю.н.; Дараганова Н. В. –доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, к.ю.н.

До другої екзаменаційної комісії № 66 увійшли: голова – Мироненко Н. М., заступник директора з наукової роботи НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, д.ю.н., професор; члени комісії: Гончаренко О. М. - доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права,к.ю.н.; Ситніченко О. М. – доцент кафедри загально правових дисциплін, к.ю.н.; Сенченко Л. В. - доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права, к.ю.н.

Остаточні підсумки роботи комісій можна буде зробити після 6 грудня, проте вже зараз члени комісії констатують належний рівень підготовки робіт та достатній рівень знань у студентів-магістрів.

Вітаємо всіх тих, хто вже захистив свої ВКР, та бажаємо успіху тим, у кого захист ще попереду.

остання редакція 06.12.2018