На ФМТП відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання

Протягом 3-6 грудня 2018 року на факультеті міжнародної торгівлі та права триває захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання.

Кафедра міжнародних економічних відносин продовжує славну традицію КНТЕУ щодо проведення відкритих захистів випускних кваліфікаційних робіт із залученням потенційних роботодавців.

4 грудня 2018 року відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт спеціалізації "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", на яких були присутні представники групи компаній Fozzy Group.

Протягом 3-6 грудня 2018 року на факультеті міжнародної торгівлі та права триває захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання кафедри міжнародного публічного права за спеціальністю "Міжнародне право".

Більшість здобувачів вже успішно захистили свої дослідження щодо актуальних проблем міжнародного права.

Протягом 3-6 грудня 2018 року на факультеті міжнародної торгівлі та права триває захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів денної та заочної форми навчання кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права за спеціальністю "Цивільне право і процес" та "Комерційне право".

Студентка кафедри міжнародних економічних відносин КНТЕУ Дзеркаль Ганна (науковий керівник – доц. Сєрова Л. П.) успішно захистила випускну кваліфікаційну роботу (ВКР) на тему "Управління імпортними операціями підприємства – постачальника автосервісного обладнання". Захист ВКР, що відбувся 5 грудня 2018 року, було проведено дистанційно у формі відеоконференції за допомогою програмного забезпечення Skype та Microsoft Teams.

остання редакція 29.05.2019