На кафедрі товарознавства та митної справи відбулись захисти ВКР

На кафедрі товарознавства та митної справи протягом 3-4 грудня 2018 року відбулись захисти випускних кваліфікаційних робіт студентами денної форми навчання за спеціальністю "Митна справа".

Голова екзаменаційної комісії к.т.н. Муромцев Л. М., начальник управління організації заходів нетарифного регулювання ЗЕД Департаменту організації митного контролю Державної фіскальної служби України, відмітив  високий практичний та теоретичний рівень підготовки студентів і відзначив, що тематика випускних кваліфікаційних робіт є актуальною, відображає проблеми, які стоять перед органами доходів і зборів України.

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти:

• Денисенко Анастасія Володимирівна ("Запобігання митним ризикам при імпорті алмазів", керівник д.т.н., проф. Індутний В. В.);
  • Джура Ольга Володимирівна ("Експертиза та митне оформлення контактних лінз", керівник к.т.н., доц. Сім’ячко О. І.);
  • Кириченко Анастасія Сергіївна ("Митне оформлення безалкогольних напоїв за принципом "єдиного вікна", керівник к.т.н., доц. Романенко О. В.);
  • Рубанов Віталій Сергійович ("Митна експертиза та оподаткування імпорту виробів з мармуру", керівник к.т.н., доц. Сім’ячко О. І.);
  • Старушик Євген Геннадійович ("Експертиза та митний контроль текстильного взуття", керівник к.т.н., доц. Коломієць Т. М.);
  • Ткаченко Тетяна Володимирівна ("Ідентифікаційна експертиза та оподаткування імпорту тютюнових виробів", керівник к.т.н., доц. Осієвська В. В.);
  • Михайлюк Анна Валеріївна ("Мистецтвознавча експертиза та митне оформлення картин", керівник д.т.н., проф. Індутний В. В.).

У роботах проаналізовано експортно-імпортні операції об’єктів дослідження та наведено їх характеристику, проведений  критичний аналіз діючої нормативної документації та надано пропозиції щодо її удосконалення відповідно до вимог ЄС, висвітлено особливості експертизи в митних цілях, митного оформлення та контролю товарів, визначення їх митної вартості.

Результати виконаних випускних кваліфікаційних робіт рекомендовані до впровадження у практику діяльності підприємств та органів доходів і зборів Державної фіскальної служби України.

остання редакція 06.12.2018