Майстер-клас операційного директора та головного редактора компанії "REPREZENT" Антона Росенка

Кафедра економіки та фінансів підприємства спільно зі студентами РСС ФЕМП 5 грудня 2018 року організували майстер-клас операційного директора та головного редактора компанії "REPREZENT" Антона Росенка.

Лектор розповідав, як краще опанувати мистецтво презентації власних ідей. Слухачі виявили бажання поліпшити свої навички створення та викладу думок за допомогою PowerPoint. Зокрема, були студенти і з інших ВУЗів та навіть міст!

Майстер-клас пройшов у невимушеній атмосфері. Антон Росенко поділився власним досвідом у сфері стартапів. Ще він розповів про всі тонкощі презентацій - студенти дізналися, як правильно їх створювати та стильно оформлювати. Також була порушена актуальна тема влучного подання інформації до різних типів слухачів.

Студенти вели активний діалог зі спікером, а він охоче відповідав на всі поставлені питання.

Даний захід відбувся в рамках підготовки учасників до фінального змагання всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів "Бізнес-трамплін".

остання редакція 19.12.2018
Vega