Майстер-клас провідного юриста транснаціональної корпорації "Viciunai Group" Йосипенко Соломії

Відбувся майстер-клас провідного юриста транснаціональної корпорації "Viciunai Group" Йосипенко Соломії Тарасівни "Мадіація як спосіб вирішення торговельно-економічних спорів" із використанням інтерактивних технологій та проведенням навчальної процедури медіації, де кожен студент мав нагоду побувати в ролі сторони спору або медіатора.

Майстер-клас відбувся за сприянням старшого викладача Іващенко Дар'ї Євгенівни та під егідою кафедри міжнародного публічного права. На майстер-класі були присутні декан факультету міжнародної торгівлі та права Пальчук Петро Миколайович, заступники декана Гончарова Юлія Атоліївна та Коренюк Ольга Олександрівна.

остання редакція 19.12.2018
Vega