Розвиток дебатного руху в КНТЕУ: перша зустріч у новій школі полеміки - "Polemics Union KNUTE"

У КНТЕУ відбулася перша зустріч зі студентами у новій школі полеміки - "Polemics Union KNUTE".

На презентації 30 листопада 2018 року були присутні студенти з усіх факультетів.

Кожен зміг випробувати себе у ролі дебатера, а також за допомогою різних вправ удосконалити своє ораторське мистецтво та логічне мислення. Адже школа неабияк сприяє розвитку цих навичок.

Студенти були залучені до 4 різних вправ для розвитку красномовства. Після чого було запропоновано розібратися, "Що ж таке дебати?" та  особливості лінії аргументації.

Засідання закінчилось грою в дебати за правилами "Голова дракона", де кожен з присутніх мав  лише хвилину на підтвердження своєї аргументації.

Засідання провів голова наукового сектору ФМТП - Воронцов Марк, який у 2016 році закінчив дебатну школу, має свідоцтво та  право навчати майстерності дебатів.

Наразі створено телеграм канал, в якому ви зможете дізнатися всі новини та анонси, щодо "Polemics Union KNUTE" @polemics_union.

Долучайтесь, бо красномовство - це найсильніша зброя!

А ми ,в свою чергу, навчимо використовувати її з розумом.

остання редакція 29.05.2019