Відбувся захист випускник кваліфікаційних робіт магістрів спеціалізації "Економічна кібернетика"

На кафедрі кібернетики та системного аналізу відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт здобувачами освітнього ступеня «магістр» (денної та заочної форми навчання) зі спеціальності 051 «Економіка», спеціалізації «Економічна кібернетика». Екзаменаційну комісію очолював доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних технологій будівництва Національного авіаційного університету Лапенко Олександр Іванович.

До складу екзаменаційної комісії також увійшли:  професор кафедри кібернетики та системного аналізу, д.ф.-м.н., проф. Гамалій В. Ф., професор кафедри кібернетики та системного аналізу, д.ф.-м.н., проф. Пурський О. І., професор кафедри економічної теорії та конкурентної політики, д.е.н., проф. Уманців Ю. М.

До захисту були допущені 36 студентів магістратури (23 студента денної та 13 студентів заочної форми навчання). Результати роботи екзаменаційної комісії такі: абсолютна успішність склала 100%, якісна успішність – 97,2%. В кількісному складі оцінку «відмінно» отримали 19 студентів, оцінку «добре» – 16 студентів, оцінку задовільно 1 студент.

Слід відмітити, що для магістрів-кібернетиків заочної форми навчання це був перший випуск. Усі 13 студентів заочної форми навчання отримали лише добрі та відмінні оцінки.

Голова та члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень програмної реалізації алгоритмів і моделей низки випускних кваліфікаційних робіт в області удосконалення функціонування економічних процесів і систем. Комісія відмітила кращі випускні кваліфікаційні роботи:

1. Куца Катерина Костянтинівна (тема «Розробка програмного забезпечення формування та контролю індивідуального плану викладача закладу вищої освіти»);
  2. Макоєдова Валентина Олександрівна (тема «Багатокритеріальна оптимізація діяльності виробничого підприємства»);
  3. Мєдвєдєв Дмитро Михайлович (тема «Розробка автоматизованої системи ведення обліку студентів»);
  4. Носко Ульяна Броніславівна (тема «Автоматизація процесу розробки навчального плану спеціальності закладу вищої освіти»);
  5. Тимченко Ірина Олександрівна (тема «Моделювання процесів управління змінами фінансової установи»);
  6. Хорольська Карина Вікторівна (тема «Розробка програмного забезпечення дизайнерських рішень за допомогою VR технологій»).

Вітаємо магістрів спеціалізації «Економічна кібернетика» із вдалим захистом випускних кваліфікаційних робіт та бажаємо випускникам подальших успіхів і професійних звершень!

остання редакція 06.12.2018