Фахівці Міністерства юстиції України долучились до проведення Всеукраїнського тижня права в КНТЕУ

У рамках Всеукраїнського тижня права з ініціативи кафедри адміністративного, інформаційного та фінансового права та кафедри міжнародного публічного права Катерина Бєлощук, в.о. заступника начальника управління правового співробітництва з міжнародними організаціями Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України, 5 грудня 2018 року провела лекцію на тему "ЄС: перемоги, виклики, перспективи".

Участь у заході взяли студенти спеціальності "Міжнародне право" та "Право", викладачі факультету міжнародної торгівлі та права.

остання редакція 19.12.2018
Vega