Дні гостинності на кафедрі маркетингу

На кафедрі маркетингу 6 грудня 2018 року відбулися дні гостинності.

До КНТЕУ завітали учні Київського медичного коледжу та Київської академії музики імені Глієра, Коледжу економіки, права та інформаційних технологій (КЕПІТ) Університету "КРОК", Київського  державного центру професійної технічної освіти, Київського фінансово-економічного коледжу Національного університету державної податкової служби України, Київського національного економічного коледжу КНЕУ.

Традиційно учням було показано фільм про КНТЕУ. Директор Центру профорієнтаційної роботи Людмила В’ячеславівна Ярошенко розповіла про спеціальності, за якими навчають у КНТЕУ та про умови вступу. Учням цікаво було дізнатися про умови вступу після коледжу, необхідність наявності сертифікату ЗНО, можливість вступу на денну форму навчання.

У супроводі доцента кафедри маркетингу Данілової Людмили Леонідівни та студента 4 курсу ФТМ Миколи Жукова учні відвідали бібліотеку, навчальні лабораторії, лекційні аудиторії та кафе.

Майбутні вступники дуже зраділи можливості побувати на КВН за Кубок ректора, від якого залишилися в захваті.

Чекаємо на Дні відкритих дверей та на Вступі-2019!

остання редакція 19.12.2018
Vega