Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників зі спеціальності 124 «Системний аналіз»

Всеукраїнська олімпіада для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальності
124 «СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ»
освітня програма «Інформаційні технології та бізнес-аналітика Data Science»

Для участі в олімпіаді та отримання до 20 додаткових балів до оцінки ЗНО з математики Вам необхідно:

1. Ознайомитися із Положенням про проведення олімпіади зі спеціальності 124 «Системний аналіз» освітня програма «Інформаційні технології та бізнес-аналітика Data Science»

2. Зареєструватися для участі в Олімпіаді не пізніше 10.04.2020 року

Реєстрація у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності 124 «Системний аналіз»

3. Виконати завдання І туру олімпіади (on-line тестування з математики).

Доступ до завдань буде відкрито в період 10-11 та 17-18 квітня 2020 року

4. Взяти участь у ІІ турі олімпіади, що відбудеться в КНТЕУ 16.05.2020 року

Контакти оргкомітету:

Конт. тел.:

• (044) 531-48-68,
  • (093) 567-28-52

Відповідальна особа:

доцент кафедри кібернетики та системного аналізу
Кулаженко Володимир Валерійович

Партнери Олімпіади зі спеціальності 124 «Системний аналіз» спеціалізації «ІТ та бізнес-аналітика Data Science»

Олімпіада КНТЕУ зі спеціальності 124 «Системний аналіз» спеціалізації «ІТ та бізнес-аналітика Data Science»  для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти відбувається за підтримки світових лідерів у галузі інформаційних технологій та аналізу даних – корпорацій IBM та Intela.

Партнерами освітньої програми «ІТ та бізнес-аналітика (Data Science)» виступають компанії «ПРОКОМ», «BGS Solutions», «Інтелект-Сервіс». Ведуться переговори щодо практичної підготовки студентів із компанією SmartData – лідером у сфері аналізу даних в Україні.

Дізнайтесь більше про освітню програму «Інформаційні технології та бізнес-аналітика(Data Science)» можна за цим посиланням або з даного відео.

Чекаємо вас серед учасників Олімпіади!

30.04.2020
остання редакція 21.01.2020