День гостинності від кафедри обліку та оподаткування

Кафедра обліку та оподаткування КНТЕУ 4 грудня 2018 року  провела День гостинності для студентів Київського державного коледжу туризму та готельного господарства.

У рамках дня гостинності перед студентами коледжу виступили директор Центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Л. В., д.е.н., професор кафедри обліку та оподаткування Сопко В. В., к.е.н., доцент кафедри обліку та оподаткування Ромашко О. М.,  ст.викл. кафедри фінансів Пелешко Н. М., які розповіли про спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка студентів у нашому університеті, можливість навчання в закордонних університетах-партнерах КНТЕУ, ознайомили учнів із курсами щодо підготовки до складання ЗНО та правилами прийому до КНТЕУ у 2019 році.

Також для студентів коледжу було проведено екскурсію аудиторіями,  лекційними залами університету, ознайомлено з бібліотекою КНТЕУ. Майбутні вступники були приємно вражені сучасним обладнанням комп’ютерних кабінетів, численними затишними кафе, зоною коворкінгу "KNUTE HUB".

Гості подякували за цікаві та змістовні зустрічі в стінах КНТЕУ.

Чекаємо на Дні відкритих дверей 2 лютого.

остання редакція 10.12.2018