День гостинності на кафедрі міжнародного публічного права

У рамках співпраці з гімназією №237 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва та з метою посилення профорієнтаційної роботи з навчальними закладами доцентом кафедри міжнародного публічного права, кандидатом юридичних наук Галай Вікторією Олександрівною 6 грудня 2018 року було організовано профорієнтаційну зустріч з учнями гімназії та проведення дня гостинності.

День гостинності для учнів запам’ятається цікавим спілкуванням з викладачами кафедри міжнародного публічного права та студентами спеціальності "Міжнародне право", ознайомленням з унікальними виданнями бібліотеки кафедри, потужною лабораторією дистанційного навчання, екскурсією лабораторіями, лекційними залами університету, бібліотекою КНТЕУ, коворкінгом, сучасним спортивним комплексом КНТЕУ.

Для ознайомлення учнів з детальною інформацією щодо умов вступу до КНТЕУ було запрошено директора Центру профорієнтаційної роботи, кандидата філософських наук, доцента Ярошенко Людмилу В'ячеславівну.

Перед майбутніми вступниками виступили також викладачі кафедри міжнародного публічного права з інформацією щодо робочого навчального плану, за яким здійснюється підготовка студентів освітнього ступеня "бакалавр", "магістр", змістовного наповнення дисциплін, партнерів КНТЕУ, баз практики, наукової школи кафедри, міжнародних, всеукраїнських змагань, олімпіад, конкурсів, конференцій, у яких беруть участь студенти спеціальності "Міжнародне право" та їх здобутків.

Також учнів було запрошено відвідати університет на дні відкритих дверей, які відбудуться протягом 2019 року з метою ознайомлення з новими особливостями вступної кампанії.

остання редакція 19.12.2018
Vega