Міжнародне науково-педагогічне стажування з одночасною участю у науково-практичній конференції для науково-педагогічних працівників

«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків організовує міжнародне науково-педагогічне стажування із одночасною участю у міжнародній науково-практичній конференції для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща за темою: «Нові та інноваційні методи викладання».

Дати проведення: 04 лютого – 22 лютого 2019 року.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152 та на сайті ttp://elpd.com.ua/stazhuvannya/

остання редакція 11.12.2018