Екскурсія до Верховної Ради України в рамках проекту Правового сектору РСС ФМТП "Доступна влада"

У рамках проекту Правового сектору РСС ФМТП "Доступна влада" студенти відвідали з екскурсією Верховну Раду України. Метою проекту є наближення студентства до органів державної влади, ознайомлення з їх структурою та роботою. Вживу краще ніж на словах, чи не так?

До слова, це вже не перша екскурсія наших студентів до головного та єдиного законодавчого органу держави.

Під час екскурсії наші студенти дізналися декілька цікавих фактів про український парламент, зокрема:

• серед 423 депутатів: 52 жінки та 371 чоловік. До слова, це найбільша кількість жінок у парламенті за всю історію незалежної України;
  • середній вік депутата ВРУ - 53 роки;
  • 98% депутатів мають вищу освіту;
  • кришталева люстра сесійної зали Верховної Ради України важить 4 тонни, що дорівнює масі 4-ох середньостатистичних легкових автомобілів;
  • першу систему кондиціонування повітря було встановлено в будинку Верховної Ради України в 1957 році. На той час це було технічне ноу-хау – перший кондиціонер в Україні.

Слідкуйте за новинами, адже подібні екскурсії здійснюються регулярно!

Захід відбувся з нагоди Всеукраїнського тижня права.

Далі буде!

остання редакція 29.05.2019