Лекція на кафедрі міжнародного публічного права: «Система світової колективної безпеки»

Завідувач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ д.ю.н., доцент Дешко Людмила Миколаївна 15 січня 2019 року провела лекцію на тему «Система світової колективної безпеки».

Після лекції відбулась дискусія, у якій взяли участь к.ю.н., асистент кафедри Михайловський Віктор Ігорович, к.ю.н., доцент Гурова Анна Михайлівна, к.ю.н., доцент Буличева Наталія Анатоліївна, к.ю.н., доцент Галай Вікторія Олександрівна, старший викладач кафедри Дерунець Наталія Олександрівна, студенти спеціальності «Міжнародне право».

Захід відбувся на виконання Указу Президента України від 21 лютого 2017 р. № 43 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017–2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. № 109-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік», листа МОН України «Щодо виконання Указу Президента України і розпорядження Кабінету Міністрів України» від 22.03.2018 за №1/11-3085, наказу КНТЕУ від 9 січня 2019 р. №6.

Основна мета цієї Концепції полягає у підвищенні рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та рівня довіри до НАТО як до інституції, яка відіграє ключову роль у зміцненні міжнародної безпеки.

2076
остання редакція 24.01.2019