Представники КНТЕУ пройшли навчання в Громадській школі дієвих практик ЄС

Захист прав споживачів є однією з пріоритетних сфер, що входять до сфери інтересів фахівців Київського національного торговельно-економічного університету.

Так, представники кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю: професор Мотузка Юлія Миколаївна, аспірант Кошельник Анна Володимирівна і доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Микитенко Людмила Андріївна у період з жовтня 2018 р. по січень 2019 р. проходили навчання в Громадській школі дієвих практик ЄС на тему: "Захист прав споживачів і безпечність харчових продуктів в Угоді про асоціацію/ПВЗВТ" (рівень В).

Організатором тренінгів виступив Інститут європейської політики (Берлін, Німеччина).

В межах навчання розглядалися такі модулі:

• "Законодавча база ЄС у сфері захисту прав споживачів та стан виконання положень Угоди про асоціацію "Україна – ЄС";
  • Європейська система безпечності та якості товарів";
  • "Ринковий нагляд та шляхи запобігання фальсифікації товарів в ЄС".

За результатами проходження навчання представники КНТЕУ успішно здали іспит та отримали сертифікати.

остання редакція 29.01.2019