Практичний психологічний факультатив «PSYchea»: «Коли трапляється любов»

12 лютого 2019 року в KNUTE HUB о 13:30 Центр педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ проводить практичний психологічний факультатив «PSYchea» за темою: «Коли трапляється любов».

Участь – безкоштовна, запрошуються всі бажаючі.

Коли трапляється любов

Кохання – почуття, яке оспівують поети у віках. Заради нього люди йшли на звершення, воно надихає та допомагає вижити там, де здавалося б уже не можливо. Ми чекаємо на любов як на диво. Ми прагнемо любити понад усе. Але іноді нам не вдається розпізнати це почуття або ми не можемо висловити його правильними словами чи діями. З любов’ю так багато пов'язано і вона має безліч облич.

Так, що ж таке – любов? Коли, як і до кого вона приходить?

Любов трапляється...

Коли? Напередодні дня святого Валентина, 12 лютого, ми будемо говорити про важливе – про любов у твоєму житті в рамках психологічного факультативу «PSYchea».

Де? KNUTE HUB 13:30 – 15:00

Хто? Вороп Інна Валеріївна, практичний психолог Центру педагогічних та психологічних досліджень.

До зустрічі на факультативі!

30.01.2019
остання редакція 30.01.2019