Акція "Від КНТЕУ до школи": профорієнтація кафедри готельно-ресторанного бізнесу

Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу ФРГТБ упродовж 28 січня – 01 лютого 2019 року підтримали акцію «Від КНТЕУ до школи» та провели активну профорієнтаційну роботу.

На зустрічах ознайомили учнів шкіл і студентів випускового курсу коледжу з особливостями вступної кампанії КНТЕУ-2019, зі спеціальностями, інфраструктурою університету, особливостями та перевагами навчального процесу, здобутками та досягненнями студентської молоді.

Зокрема, було відвідано такі навчальні заклади у м. Києві:

• Спеціалізована школа № 16 ( к.е.н., доц. Л. А. Бовш, к.е.н., доц. К. А. Компанець);
  • Коледж морського та річного флоту (к.е.н., доц. К. А. Компанець);
  • Спеціалізована школа №242 (к.е.н., доц. К. А. Компанець);
  • Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов №189 (к.е.н., доц. М. В. Кулик, к.т.н., доц. каф. технологій і організації ресторанного господарства О. О. Васильєва).

Майбутні студенти із зацікавленням прослухали інформацію, активно ставили запитання про особливості навчання в КНТЕУ.

Висловлюємо вдячність адміністрації навчальних закладів за сприяння у проведенні профорієнтаційних заходів, зокрема:

• заступнику директора Спеціалізованої школи № 16 з навчально-виховної роботи старшої школи Юлії Яківні Гарбуз;
  • директору Спеціалізованої школи № 242 Світлані Тарасівні Атружбі;
  • декану Коледжу морського та річного флоту Ірині Леонідівні.

Сподіваємося на подальшу співпрацю та запрошуємо випускників приєднатися до родини КНТЕУ!

остання редакція 04.02.2019
Vega