Кафедра публічного управління та адміністрування гостинно відчиняє двері!

У рамках проведення загальноуніверситетського Дня відкритих дверей 2 лютого 2019 року кафедра публічного управління та адміністрування рада була вітати у стінах навчального закладу майбутніх абітурієнтів.

Доцент кафедри к.держ.упр. Твердохліб Олександр Степанович ознайомив присутніх зі специфікою освітніх програм бакалаврату й магістратури, пропонованих кафедрою за спеціальністю 281 “Публічне управління та адміністрування”. Потенційні вступники мали змогу дізнатись більше про сучасні тренди реформування системи публічного управління і формування нової генерації державних службовців – нових лідерів, спроможних у майбутньому стати агентами змін, менеджерами публічної сфери, які здатні ефективно управляти як країною загалом, так і окремими її сферами.

Присутні дізнались більш детальну інформацію про умови вступу до університету та особливості підготовки фахівців на кафедрі. У заході також взяла участь студентка третього курсу Бойко Людмила Володимирівна, яка поділилася з усіма своїми враженнями від навчального процесу в університеті загалом і на кафедрі зокрема.

Майбутні абітурієнти мали змогу поставити запитання, на які вони одержали вичерпні відповіді. До вступу залишилось ще достатньо часу, аби вони обрали свою майбутню професію і спеціальність, а також підготувались до нового етапу – студентського життя.

остання редакція 04.02.2019
Vega