Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу удосконалюють свою професійну майстерність

Викладач кафедри готельно-ресторанного бізнесу к.е.н., доц. Гопкало Лариса Михайлівна в період з 28 січня по 1 лютого 2019 року успішно пройшла навчальний тренінг "Travel with Purpose", організований міжнародною готельною мережею Hilton щодо бізнес-процесів готелю та отримала міжнародний сертифікат.

Набуті знання будуть покладені в основу оновлення навчальної програми з дисципліни "Готельна справа".

Участь викладачів кафедри у професійних тренінгах є запорукою якісного процесу підготовки майбутніх фахівців для сфери гостинності!

Висловлюємо щиру вдячність Анні Медведєвій, НR-директору готелю Hilton Kyiv, Інні Князєвій, менеджеру з навчання та розвитку персоналу готелю Hilton Kyiv, та іншим колегам за можливість ознайомитися з найкращим досвідом управління готельними мережами.

28.01.2019
остання редакція 11.02.2019