Семінар "Можливості Web of Science для науковців"

У КНТЕУ 5 лютого 2019 року відбувся семінар "Можливості Web of Science для науковців". Спікером семінару виступила Ірина Тихонкова, кандидат біологічних наук, фахівець з навчання клієнтів Clarivate Analytics.

На заході обговорювались питання щодо публікаційної стратегії науковця та установи, спектр ресурсів Clarivate Analytics, доступ до платформи Web of Science, бізнес моделі журналів і можливості публікуватись безкоштовно. Розглянуто недоброчесні практики, які призводять до репутаційних втрат науковців.

Слухачі семінару отримали відповідь на питання:

• що таке високоцитована робота і як публікації впливають на рейтинг ЗВО;
  • за якими критеріями необхідно обирати журнал і де не потрібно друкуватись (хижацькі видання);
  • що таке квартиль наукового журналу і як він пов'язаний з рівнем його цитованості.

Присутні ознайомилися з можливостями вкладок EndNote, Collect, Organize та отримали багато іншої цікавої інформації.

Висловлюємо щиру вдячність спікеру семінару Ірині Тихонковій за можливість долучитися до світових практик публікаційної активності.

остання редакція 06.02.2019
Vega