День гостинності на кафедрі економіки і фінансів підприємства

Продовжуючи добрі традиції КНТЕУ, 4 лютого 2019 року кафедра економіки і фінансів підприємства вкотре зустрічала в стінах нашого вишу школярів. Цього разу день гостинності організували та провели для учнів 9-А класу ЗОШ № 2017 м. Києва доценти Стояненко Ірина Василівна та Андрєєва Вікторія Геннадіївна.

Хлопці та дівчата з захопленням переглянули в Центрі профорієнтаційної роботи відеоролики про наш університет, його будні та дізналися про можливості, які відкриває для студентів навчання в ньому.

У супроводі викладачів вони ознайомилися з матерільно-технічною базою КНТЕУ, завітали на кафедру та в її навчальні аудиторії. Щирі, позитивні емоції та захоплення у старшокласників викликала можливість потрапити до лекційних аудиторій корпусу Б і відчути себе студентами, сидячи за партами, сучасні можливості бібліотеки, відвідування коворкінгу KNUTE HUB, конгрес-центру та затишних кафе. Викладачі розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості навчання в університеті, зокрема на кафедрі економіки і фінансів підприємства, спеціальності та спеціалізації, за якими здійснює підготовку здобувачів кафедра.

Зацікавленість школярів умовами вступу, можливостями подальшого працевлаштування, продовженням занять улюбленими справами в стінах ВУЗу та організацією навчального процесу наштовхує на думку, що це не остання наша зустріч, і КНТЕУ радо зустріне їх знову через два роки, коли вони обиратимуть вищий заклад освіти, який стане для них Альма-матір.

Чекаємо на вас, молодих, креативних, ініціативних, творчих, хто шукає місце реалізації своїх мрій, у стінах КНТЕУ!

03.02.2019
остання редакція 06.02.2019