Практичний семінар "Актуалізація змісту дисциплін торговельного спрямування"

У КНТЕУ 6 лютого 2019 року відбувся практичний семінар "Актуалізація змісту дисциплін торговельного спрямування".

Як зазначила у своєму вступному слові перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ Наталія Володимирівна Притульська – необхідність розробки з залученням експертів-практиків навчальних програм, що надаватимуть нашим студентам як ґрунтовні предметні знання, так і навики, які будуть мати подальше практичне застосування в реальному житті – це безумовна вимога часу!

І саме КНТЕУ має стати тим ЗВО країни, який започаткує впровадження найкращих методик викладання у тих дисциплінах, що вивчають сферу торгівлі.

Ключовим спікером семінару став міжнародний експерт, економіст, заступник директора Центру бізнес-тренінгу КНТЕУ - Ігор Гарбарук.

У своєму виступі він проінформував аудиторію професорсько-викладацького складу університету про актуальні сьогодні ключові тренди галузі рітейлу як в Україні, так і у світі.

Окрім того, він презентував присутнім концепцію «економічного магазину» привабливого для споживача з метою здійснення регулярних покупок.

Також на семінарі з привітальним словом від учасників галузі виступив Олексій Дорошенко - засновник та директор Української асоціації постачальників торговельних мереж.

06.02.2019
остання редакція 11.02.2019