Новий етап співробітництва між КНТЕУ і готельною мережею "DAS Holidays"

Студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ вже вчетверте готуються їхати на практику в Болгарію.

Розпочався новий етап співробітництва між Київським національним торговельно-економічним університетом і готельною мережею "DAS Holidays" (Бургас, Болгарія).

До університету особисто завітали топ-менеджери компанії панове Дімітрій Караненов і Коста Волков, які 5 лютого 2016 року зустрілись з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зав’язків В. М. Саєм та деканом ФРГТБ Н. І. Ведмідь.

Гості провели співбесіду щодо відбору для проходження виробничої практики зі 40 студентами факультету.

Метою проходження виробничої практики в готельних комплексах Болгарії є набуття студентами професійної компетентності та підвищення рівня володіння іноземними мовами, оволодіння практичними навичками на різноманітних посадах у сфері готельного та ресторанного бізнесу.

остання редакція 11.02.2019
Vega