logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Зустріч студентів із директором Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку Секретаріату КМУ Ящук Валентиною Віталіївною

Загальна інформація

Директор Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку Секретаріату Кабінету Міністрів України, заслужений економіст України, член наглядової ради КНТЕУ, кандидат економічних наук Ящук Валентина Віталіївна 8 лютого 2019 року зустрілася зі студентами факультету фінансів та банківської справи КНТЕУ й провела лекцію «Стратегічні пріоритети бюджетної політики».

Валентина Віталіївна охарактеризувала особливості формування та реалізації бюджетної політики в Україні, визначила її стратегічні пріоритети в умовах економічних перетворень, розкрила основні стратегічні документи у цій сфері.

Особливу увагу лектор звернула на важливість повноцінного впровадження в бюджетний процес середньострокового бюджетного  планування, продовження реформи місцевих бюджетів та посилення децентралізації цих процесів. Цікавими для студентів були питання щодо бюджетного фінансування інвестиційно-інноваційних проектів, напрямів підвищення ефективності та результативності використання бюджетних коштів.   

Лекція викликала зацікавлення у студентів.

08.02.2019
42265
343
остання редакція 11.02.2019
42265