Cтуденти ФФБС відвідали оновлене відділення АТ "Райффайзен Банк Аваль"

Cтуденти 4 курсу факультету фінансів та банківської справи спеціалізацій "Банківська справа" та "Фінансове посередництво" відвідали оновлене відділення АТ "Райффайзен Банк Аваль", що на вул. Пирогова, 7б.

Протягом екскурсій 7-8 лютого 2019 року студенти довідались про:

• історію банківської групи Райффайзен;
  • новий формат побудови відділень банків (прозорі кімнати для переговорів, спеціальні приміщення для телефонних розмов, приміщення для касового обслуговування клієнтів, електронні каси);
  • створення відкритого простору обслуговування клієнтів;
  • процедуру здійснення основних операцій банків;
  • особливості надання послуг Premium Banking.

Студентів було ознайомлено із сучасними банківськими технологіями, на зразок Raiffeisen Pay, мобільного та інтернет банкінгу, сектором самообслуговування.

Крім того, вони дізнались про існування такої незвичної ще посади, як діджитал амбассадор. Ці чудові хлопці як за своїми функціональними обов'язками, так і за зовнішнім виглядом, ламають всі стереотипи про банківських працівників. Вони й ознайомили студентів з новітніми цифровими додатками та пристроями проведення банківського обслуговування клієнтів.

Працівники HR-підрозділу банку виступили з мотиваційною презентацію кар’єрних можливостей у банку.

А найбільш активних студентів наприкінці чекали приємні подарунки від банку.

Кафедра банківської справи щиро вдячна нашому давньому партнеру за чудову екскурсію.

остання редакція 14.02.2019
Vega