logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Семінар психологічного факультативу «PSYchea»: «Коли трапляється любов»

Загальна інформація

Напередодні Дня всіх закоханих у KNUTE HUB відбувся семінар психологічного факультативу «PSYchea» Центру педагогічних та психологічних досліджень. Говорили про рушійну силу – про любов у житті кожного з нас. Семінар на тему «Коли трапляється любов» зібрав усіх охочих дізнатися більше про себе, кохання, прояви почуттів та потреби любити як одного із факторів психічного та емоційного здоров’я особистості.

Кохання – почуття, яке оспівують поети у віках. Заради нього люди йшли на звершення, воно надихає та допомагає вижити там, де здавалося б уже не можливо. Ми чекаємо на любов як на диво. Ми прагнемо любити понад усе. Але іноді нам не вдається розпізнати це почуття або ми не можемо висловити його правильними словами чи діями. З любов’ю так багато пов'язано і вона має безліч облич.

Під час семінару шукали відповіді на запитання: «Так, що ж таке – любов? Коли, як і до кого вона приходить? Які види любові нам знайомі?». Дізнавалися про «мови кохання», визначали власну «мову» та способи вираження власних почуттів, вчилися розпізнавати мову любові іншого, визначали бар’єри несвідомого з практичним психологом Пасічнюк Ольгою, директором Центру педагогічних та психологічних досліджень. Як зазначила психолог, що є любов – мрія, а є любов – дія, тому люблять те, над чим працюють, і працюють над тим, що люблять.

Кохайте і будьте коханими!

Пам’ятайте, любов трапляється!

12.02.2019
42265
362
остання редакція 14.02.2019
Vega