Лекція народного депутата України Острікової Тетяни

Київський національний торговельно-економічний університет відвідала народний депутат України, голова підкомітету з питань митної справи та удосконалення Митного кодексу України Тетяна Острікова.

Аудиторія, студенти, аспіранти та викладачі КНТЕУ із зацікавленням слухали виступ парламентаря, присвячений широкому спектрові проблем податково-митної конкуренції.

Пані Тетяна торкнулася макроекономічних аспектів залучення прямих іноземних інвестицій в Україну, розкрила причини деформування конкурентного середовища на внутрішньому ринку, визначила напрями вдосконалення підприємницького клімату в Україні та активізації ділової активності у вітчизняній економіці. Виступ народного депутата Тетяни Острікової викликав неабиякий інтерес, свідченням чого стали численні запитання присутніх.

Захід відбувся за сприянням кафедри економічної теорії та конкурентної політики і РСС ФЕМП.

остання редакція 20.02.2019
Vega