logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Визначені переможці І туру всеукраїнської студентської олімпіади на ФРГТБ

Загальна інформація

На факультеті ресторанно-готельного та туристичного бізнесу КНТЕУ визначили переможців І туру всеукраїнської студентської олімпіади.

 За результатами роботи журі визначено кращих студентів - переможців І туру олімпіади зі спеціальності «Туризм»:

ОС «магістр»:

  • Гутовська Юліана Леонідівна, (1 курс, 5ам група);
  • Гмиря Анастасія Олегівна, (1 курс, 11ам група);
  • Ребенко Аліна Сергіївна, (1 курс, 10м група);

ОС «бакалавр»:

  • Козаріз Олександр  Євгенійович, (4 курс, 1 група);
  • Гільманова Марина Юріївна, (4 курс, 1 група);
  • Лисяна Валерія Олександрівна, (3 курс, 15 група).

Кращими знавцями дисципліни «Рекреологія» стали студенти:

  • Лисяна Валерія Олександрівна, (3 курс, 15 група);
  • Шевчук Ольга Вадимівна, (3 курс, 14 група);
  • Кононенко Полина Олегівна, (3 курс, 13 група).

Серед переможців І туру Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології»:

ОС «магістр»:

  • Серенко Антон Андрійович, (1 курс, 6м група);
  • Козловська Марина Вікторівна, (1 курс, 6м група);
  • Бондаренко Ксенія Вікторівна, (1 курс, 6м група);

ОС «бакалавр»:

  • Скібінський Ярослав Олександрович, (4 курс, 6 група);
  • Пономарчук Юлія В’ячеславівна, (4 курс, 6 групи);
  • Степа Ірина Вікторівна, (4 курс, 6 група).

У конкурсі з дисципліни «Охорона праці» взяли участь 25 студенів, кращими стали:

  • Філіпчук Ірина Вікторівна, (1 курс, 9 група);
  • Лопуга Владислав Віталійович, (2 курс, 9 група);
  • Пахоменко Марина Андріївна, (2 курс, 2 група).

Кращими студентами-переможцями зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» стали:

 ОС «магістр»:

  • Вент Ольга Олександрівна (1 курс, 8м група);
  • Хоботова Марина Владиславівна (1 курс, 8м група);
  • Ярова Євгенія Борисівна (1 курс, 1м група);

ОС «бакалавр»:

  • Онопко Ірина Костянтинівна (4 курс, 10 група);
  • Рамік Анна Олексіївна (4 курс, 11 група);
  • Сич Діана Станіславівна (4 курс, 4 група).

Бажаємо успіхів нашим студентам та перемоги у ІІ турі всеукраїнської студентської олімпіади!

13.02.2019
42265
298
остання редакція 14.02.2019
Vega