logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Олімпіади зі спортивного програмування та інформатики

Загальна інформація

На кафедрі програмної інженерії та кібербезпеки КНТЕУ 11 лютого 2019 року були проведені олімпіада зі спортивного програмування та олімпіада з інформатики.

В олімпіаді зі спортивного програмування взяли участь 26 студентів. Для розв’язку п’яти задач, пошуку оптимального алгоритму вирішення кожної, їм було відведено чотири години.

У результаті визначені кандидати, що візьмуть участь у командних змаганнях на І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед студентів університетів Київщини у квітні цього року, де виборюватимуть право представляти університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Це студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» 3 курсу Чудік Михайло, Дригайло Максим, Силенко Олександр та I курсу магістратури Яремич Валентин.

У рамках проведеного цього ж дня на кафедрі програмної інженерії та кібербезпеки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики, протягом трьох годин змагалися студенти першого та другого курсів спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Економічна кібернетика».

Призові місця посіли студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», а саме: перше та друге місце - студенти другого курсу 7 групи Колошко Олександр та Купіна Вікторія. Третє місце виборов студент першого курсу - Капуста Нікіта. Ці студенти представлятимуть наш університет у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики на майданчику Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «ХАІ».

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів нашим студентам у наступних етапах змагань!

11.02.2019
42265
321
остання редакція 20.02.2019
Vega