logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Літературний вечір "TVOI VIRSHI" від РСС ФМТП

Загальна інформація

У переддень Дня закоханих 13 лютого 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті вже втретє поспіль відбувся літературний вечір "TVOI VIRSHI" від РСС ФМТП.

Традиційно учасниками заходу стали студенти університету, що пишуть свої вірші і готові були представити їх публіці. Запрошеним гостем став популярний серед молоді гурт ''Фіолет'', що  презентував глядачам акустичний міні-сет, з яким планує у березні вирушити у Всеукраїнський тур. Глядачі тепло зустріли виконавців, насолодились піснями і навіть встигли взяти автографи та сфотографуватись з учасниками гурту.

Далі на сцені з'являлись поети. Їх вірші були пронизані різноманітними переживаннями. Тут були і вірші про кохання, щастя  і цінність життя, про подорожі та сімейні цінності, про журбу і смуток. Поети не соромились дарувати на сцені частинку себе і зривали аплодисменти залу.

Насамкінець організатори подарували глядачам вокальний номер у виконанні студентки ФМТП Катерини Козар, чий вокал і гра на гітарі заворожила всіх присутніх.

На заході були присутні і декан факультету Пальчук П. М. та заступник декана Гончарова Ю. А., які після завершення поділились з організаторами яскравими враженнями від вечора. РСС ФМТП дякує адміністрації університету, всім учасникам заходу за популяризацію творчих починань юних поетів і всебічну підтримку творчої молоді. Сподіваємось, що подібний захід вже став традиційним для університету і ми й надалі будемо з нетерпінням чекати наступних літературних вечорів.

13.02.2019
42265
243
остання редакція 20.02.2019
Vega