logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День закоханих у КНТЕУ

Загальна інформація

Я люблю КНТЕУ, а він любить тебе, і не тільки сьогодні.

Твій КНТЕУ йде в ногу з сучасним світом і тримає за руку всіх закоханих, тому що любов - це свято. І ми святкували, і навіть одружувалися під керівництвом ФФБС, підписували шлюбні контракти, обіймалися у будці обійм від ФМТП, отримували передбачення та робили романтичні фотографії в багатьох фото-зонах після квесту, влаштованого ФТМ.

РСС ФМТП вже втретє поспіль організували "Speed dating KNUTE" - захід, у якому самотні серця можуть знайти свою другу половинку.

Формат заходу передбачає, що в кожного є 5 хвилин на швидке знайомство, після чого учасники виставляють свої симпатії на спеціальних картках. Якщо в результаті симпатії співпадають - учасники отримують контакти своїх обранців.

Організатори поділились враженнями після заходу і запевнили, що навіть, якщо другу половинку знайти тут не вдалось, то подібний формат є дуже корисним тренінгом для кожного. Адже можливість розповісти про себе за короткий час незнайомцю є хорошою практикою, як для особистого життя, так і для професійного.

Прекрасні декорації, чудові пісні та посмішки учасників і глядачів наповнювали святкову атмосферу щастям та радістю. Впевнені, що всі, хто долучились до заходу отримали колосальну масу задоволення та позитивних емоцій.

А ще провели конкурс найкращої пари серед присутніх. Загалом, наші купідони працювали не покладаючи рук! Навіть символічний показ фільму "Від сім'ї не втечеш" був, як варення на хлібі, який і так уже з маслом. Як вам таке? І сталися неймовірні дива, які бувають тільки у КНТЕУ! Бо все круто, коли взаємно!

І хай все на світі матиме свій строк, любов - вічна!

Вічно твій святий КНТЕУ!

14.02.2019
42265
725
остання редакція 20.02.2019
Vega