У КНТЕУ 7 лютого 2019 року відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування». В олімпіаді взяли участь 12 студентів, які здобувають ступінь вищої освіти «магістр» та «бакалавр» за спеціальністю «Облік і оподаткування», спеціалізацією «Облік і оподаткування».

За результатами роботи журі у складі завідувача кафедри Фоміної О. В., доцентів Шаповалової А. П., Уманців Г. В., Головіної Д. В. визначено переможців І туру олімпіади:

• Криса Дмитро Юрійович (ос «бакалавр», 4  курс, гр.3);
  • Ковальова Анастасія Ігорівна (ос «бакалавр» 4 курс, гр.3);
  • Тарабан Наталія Георгієвна (ОС «магістр», гр.2-м);
  • Скульбуденко Тетяна Іванівна (ос «бакалавр», 4  курс, гр.3).

Дякуємо за участь та бажаємо успіхів нашим студентам-учасникам олімпіади та перемоги у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади!

остання редакція 19.02.2019