Флешмоб «Від КНТЕУ до школи» триває

Викладачі кафедри готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ к.е.н., доц. Лариса Михайлівна Гопкало та к.е.н., доц. Ольга Миколаївна Салімон 19 лютого 2019 року провели виїзний День гостинності у загальноосвітніх школах № 307 та 308 м. Києва.

Школярів ознайомили з умовами вступу до КНТЕУ, з переліком спеціальностей, інфраструктурою університету, особливостями та перевагами навчального процесу, здобутками і досягненнями студентської молоді, можливостями працевлаштування після закінчення навчання та запросили  на День відкритих дверей 2 березня 2019 року.

Випускники шкіл із зацікавленням прослухали інформацію, активно ставили питання, які їх цікавлять.

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу висловлює вдячність адміністраціям загальноосвітніх шкіл 307 та 308 за сприяння у проведенні корисної зустрічі.

Сподіваємося на подальшу співпрацю та запрошуємо випускників приєднатися до родини КНТЕУ!

остання редакція 20.02.2019
Vega