Фахівці АТ «СК «АХА Страхування» розповіли про страховий ринок України

Директор Київської страхової агенції АТ «СК «АХА Страхування» Топіха Олександр Васильович та начальник відділу розвитку агентських продажів головного офісу АТ «СК «АХА Страхування» Лісовик Андрій Олегович 19 лютого 2019 року провели для студентів ФФБС та ФЕМП лекцію «Страховий ринок України: сьогодення та майбутнє».

Cпікери зосередилися на актуальних проблемах ринку страхових послуг України, зокрема доброчесності учасників ринку і якості послуг, які вони надають, каналах продажу продуктів. Крім того, лектори поділилися власним досвідом роботи в страховій компанії, надали поради щодо захисту прав клієнтів за умови настання страхових випадків та відповіли на численні питання студентів щодо якостей та знань, якими повинен володіти випускник, щоб мати успішну кар’єру в страховій компанії.

Факультет фінансів та банківської справи вдячний представникам компанії АТ «СК «АХА Страхування» за цікаву та змістовну лекцію.

остання редакція 20.02.2019
Vega