Команда КНТЕУ здобула друге місце у ІІІ Всеукраїнському студентському турнірі з філософії

Студенти ІІ курсу 17 групи факультету торгівлі та маркетингу Белінський Максим, Досоуділ Ярослава, Кохан Катерина Київського національного торговельно-економічного університету під керівництвом кафедри філософських та соціальних наук взяли участь у ІІІ Всеукраїнському студентському турнірі з філософії, який був організований Київським університетом імені Бориса Грінченка та відбувся 14-15 лютого 2019 року.

Команда КНТЕУ пройшла до фіналу і виборола ІІ почесне місце серед 18 команд-учасниць.

остання редакція 19.08.2019