logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Марафон "ZAMMLER's LOGISTICS EXPERIENCE for Z-GENERATION" стартував!

Загальна інформація

У стінах КНТЕУ стартував інтерактивний марафон "ZAMMLER's LOGISTICS EXPERIENCE for Z-GENERATION", ініційований та організований у генеральному партнерстві з Київським національним торговельно-економічним університетом провідним логістичним провайдером України ZAMMLER GROUP.

Відкриття проекту "ZAMMLER's LOGISTICS EXPERIENCE for Z-GENERATION" відбулося 21 лютого 2019 року й почалось  із вітального слова першого проректора КНТЕУ Наталії Володимирівни Притульської, яка у своїй промові відзначила актуальність проведення таких заходів у процесі підготовки фахівців логістики і подякувала керівництву й представникам компанії "ZAMMLER" за їх ініціативність і відкритість, готовність ділитись своїм практичним досвідом і знаннями зі студентською аудиторією.

Першим заходом у рамках проекту був майстер-клас «Вихід на міжнародні ринки: логістичні лайф-хаки», спікером на якому була Катерина Петроченко, керівник відділу продажів ZAMMLER GROUP. Під час майстер-класу студенти КНТЕУ, КНЕУ та НАУ отримали інформацію, яку не знайшли б у жодному підручнику з логістики, а саме: з чого почати організацію логістичного забезпечення зовнішньоекономічних операцій, що потрібно знати фахівцю, який відповідає за це, які підводні камені можуть завадити ефективній реалізації комерційних угод.

Після завершення майстер-класу студенти мали змогу пройти тестування, підготовлене фахівцями ZAMMLER GROUP, адже результати участі в кожному заході марафону можуть стати ключем до приємних сюрпризів від організаторів!

Шановні студенти, долучайтесь, реєструйтесь, будьте активними!!! Це неймовірна нагода для кожного з Вас!!!

21.02.2019
42265
406
остання редакція 22.02.2019
Vega