Круглий стіл "Модернізаційні процеси в економічних системах"

15 травня 2019 року о 08:30 у зоні коворкінгу KNUTE HUB за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених відбудеться круглий стіл "Модернізаційні процеси в економічних системах".

Основними питаннями для обговорення є:

1. Модернізація – новий вектор розвитку економіки.
  2. Трансформаційні перетворення в світовій економіці на шляху модернізації.
  3. Цифрова економіка як двигун інновацій та зростання конкурентоспроможності країни.
  4. Інноваційні аспекти модернізації економіки України.

Під час проведення круглого столу відбудеться презентація 8-го випуску журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Vivat Academia, підготовленого на тематику "Економіка як диригент модернізації".

З електронною версією журналу можна буде ознайомитися на офіційному сайті Наукового товариства КНТЕУ в рубриці "Онлайн журнал".

Запрошуються усі бажаючі!

остання редакція 25.02.2019