logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Викладачі кафедри туризму та рекреації КНТЕУ пройшли стажування в міжнародній компанії «Амадеус-Україна»

Загальна інформація

Протягом 18 - 22 лютого 2019 року викладачі кафедри туризму та рекреації КНТЕУ д.е.н., проф. Михайліченко Ганна Іванівна та к.е.н., доц. Хлопяк Сергій Васильович пройшли стажування в міжнародній компанії «Амадеус-Україна» за програмою «Amadeus Ukraine Central System Course» з вивчення базових сегментів глобальної дистрибутивної системи (GDS) Amadeus – Amadeus Selling Platform (ASP) та Amadeus Sell Connect.

GDS Amadeus є однією з найбільших глобальних дистрибутивних систем у світі, що забезпечує доступ до інформації про рейси та наявність квитків майже 800 авіакомпаній, дозволяє бронювати номери у 86 тис. готелів, замовляти прокат автомобілів та резервувати каюти на круїзних суднах десятків компаній-операторів. Amadeus використовують понад 100 тис. туристичних агентств та 36 тис. представництв авіакомпаній. Щоденно у процесинговому центрі системи здійснюється понад 1 млрд. транзакцій та опрацьовується більше 3 млн. бронювань.

За підсумками стажування доц. Хлопяк С. В. отримав престижний диплом тренера «Амадеус-Україна».

Набутий викладачами досвід та кваліфікація будуть використані під час викладання дисциплін «Інформаційні системи і технології в туризмі», «Організація туризму», «Спеціалізований туризм», «Інновінг у туризмі».

Між КНТЕУ та компанією «Амадеус-Україна» укладений договір про практичне співробітництво, що з-поміж іншого передбачає можливість безкоштовного навчання на базових курсах GDS Amadeus студентів університету з найвищими показниками академічної успішності у профільних дисциплінах.

22.02.2019
42265
295
остання редакція 27.02.2019
42265