Науково-практична конференція «Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємством: сучасний вектор розвитку»

Кафедра обліку та оподаткування КНТЕУ запрошує  провідних фахівців у сфері обліку та оподаткування, представників органів державної влади, професійних організацій, бізнесу, фахових та періодичних видань, викладачів та аспірантів взяти участь  у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Обліково-аналітичне забезпечення управління підприємством: сучасний вектор розвитку» , яка відбудеться 21 травня 2019 року.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

остання редакція 15.05.2019