Міжнародний науковий симпозіум BIG DATA ANALYTICS: МОДЕЛЮВАННЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Міжнародний науковий симпозіум

BIG DATA ANALYTICS:
МОДЕЛЮВАННЯ ТА
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Шановні колеги!

Запрошуємо науковців і освітян, представників бізнесу та громадських організацій взяти участь у спільному обговоренні проблем і перспектив аналізу великих даних засобами моделювання та інформаційних технологій в рамках Міжнародного наукового симпозіуму «Big Data Analytics: моделювання та інформаційні технології», який відбудеться 20 березня 2019 року.

САЙТ СИМПОЗІУМУ           РЕЄСТРАЦІЯ           ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ          INFORMATION LETTER

Місце проведення: Київський національний торговельно-економічний університет: м. Київ, вул. Кіото 21 (зал засідання вченої ради).

Співорганізатори симпозіуму: Міністерство освіти і науки України, Європейський університет інформатики та економіки у Варшаві (Польща), Вища школа економіки та менеджменту, м. Братислава (Словаччина), Американський університет культури та освіти (Бейрут, Ліван), Центральноукраїнський національний технічний університет (м. Кропивницький).

Мета симпозіуму: обговоренні проблем і перспектив аналізу великих даних засобами моделювання та інформаційних технологій.

Дискусійні напрями роботи наукового симпозіуму:

• Інтелектуальний аналіз великих даних на основі механізмів машинного навчання
  • Інформаційно-аналітичні системи і технології обробки великих даних
  • Програмні засоби аналізу даних
  • Моделювання та інформаційні технології в цифровій економіці.
  • Кібербезпека – сучасні технології захисту інформації
  • Застосування Data Science для вирішення прикладних задач
  • Технології Data Mining і Big Data в освіті.

Перед початком роботи Міжнародного наукового симпозіуму планується розмістити електронний збірник матеріалів доповідей на сайті КТНЕУ.

Кожен учасник Міжнародного наукового симпозіуму отримає Сертифікат учасника.

За результатами роботи Наукового симпозіуму матеріали наукових досліджень учасників будуть опубліковані в англомовній монографії, надрукованій у видавництві країни ЄС з присвоєнням міжнародного індексу ISBN.

За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, на сайт симпозіуму.

остання редакція 25.02.2019