Інформаційно-консультаційний семінар «Удосконалення компетентностей з товарознавства непродовольчих товарів»

Кафедра товарознавства та митної справи КНТЕУ проотягом 11-25 лютого 2019 року провела інформаційно-консультаційний семінар «Удосконалення компетентностей з товарознавства непродовольчих товарів» для працівників торговельної мережі «Територія мінімальних цін».

Для слухачів провідними фахівцями кафедри професорами Мережко Н. В., Мокроусовою О. Р., доцентами Глушковою Т. Г., Михайловою Г. М., Андрієвською Л. В., Шульгою О. С. проведені лекційні та практичні заняття з вивчення сучасного асортименту та споживних властивостей взуттєво-хутряних, текстильних, швейних та товарів культурно-побутового призначення.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Н. В. привітала присутніх та вручила сертифікати.

остання редакція 26.02.2019