logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Міжнародне стажування в Економічному Університеті в Кракові

Загальна інформація

Протягом 4-22 лютого 2019 року доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права КНТЕУ к.ю.н., доцент Нескороджена Л. Л. проходила міжнародне стажування в Економічному Університеті в Кракові, Республіка Польща. Програма стажування складалась із 3 модулів:

  • Модуль 1. Новітні та інноваційні методи викладання. Проходив дистанційно з 4 по 8 лютого 2019 р. у формі онлайн-лекцій.
  • Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі. Проходив дистанційно з 11 по 15 лютого 2019 р. у формі онлайн-лекцій.
  • Модуль 3. Система вищої освіти в Європі: окремі питання. Проходив безпосередньо в Економічному Університеті в Кракові з 20 по 22 лютого 2019 р.

Під час стажування провідними професорами та викладачами Економічного університету було прочитано ряд цікавих та змістовних лекцій, які стосувались новітніх та інноваційних методів навчання (організація дистанційного, змішаного навчання, застосування інформаційних технологій, гейміфікації в навчальному процесі), інтернаціоналізації системи вищої в Європі та Польщі, змін в законодавстві Польщі щодо вищої освіти, порядку сертифікації програм.

Нескородженою Л. Л. була підготовлена індивідуальна робота «Новітні та інноваційні методи викладання в праві». Також у рамках  стажування взяла участь у міжнародній науковій конференції на тему «Інтернаціоналізація вищої освіти: потенційні переваги».

22.02.2019
42265
250
остання редакція 28.02.2019
Vega