Майстер-клас «Ренесанас азербайджанської кухні» від «Rest.Art.Kitchen»

У рамках заходів «Rest.Art.Kitchen» під керівництвом шеф-кухаря ресторану "Шах-Гранат" Джаміля Гусейнзаде відбувся майстер-клас «Ренесанас азербайджанської кухні».

Азербайджанська культура поєднує дуже багато спецій, фруктів та надзвичайно насичених смаком продуктів. Проте всім добре відомо, що королем кухні вважається ШахПлов, який і навчилися готувати учасники майстер-класу.

Під час приготування ШахПлову Джаміль розповідав про властивості інгредієнтів та майстерно навчив учасників готувати свій авторський салат з креветками. Неймовірно пізнавальний майстер-клас закінчився розмовою шеф-кухаря з учасниками.

Чекаємо тебе на наступних майстер-класах від "Rest.Art.Kitchen", адже готувати відпочиваючи можна з нами!

26.02.2019
остання редакція 28.02.2019